Jdi na obsah Jdi na menu
 

Velké okrskové uzlování 2011

     Členové kolektivu mladých hasičů SDH Napajedla se v sobotu 19. února 2011 zúčastnili Velkého okrskového uzlování. Tuto soutěž pro mladé hasiče napajedelského okrsku uspořádal letos SDH Kvítkovice, který s napajedelským okrskem již několik let na úseku mládeže spolupracuje. Napajedelští jednotlivci letos vyhráli kategori mladší i starší. V soutěži družstev získali také 1. místo a tak se stali na jeden rok držiteli nového putovního poháru, který pro Velké okrskové uzlování zajistil SDH Kvítkovice.
     Na závěr můžeme jenom dodat, že jako každá uzlovací soutěž byla i tato přípravou na okresní finále Velké uzlovací soutěže, které se uskuteční 27. března 2011 v Provodově.
 

Náhledy fotografií ze složky Velké okrskové uzlování 2011