Jdi na obsah Jdi na menu
 

Soutěž O putovní pohár města Napajedla 2011

3. 9. 2011
 
     V sobotu 3. září 2011 uspořádali členové Sboru dobrovolných hasičů v Napajedlích ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem podniku Fatra a.s. 4. ročník soutěže požárních družstev O putovní pohár města Napajedla. Tuto uzavřenou soutěž pořádají napajedelští hasiči pouze pro pozvaná družstva pod záštitou města Napajedla, kterému tímto děkují za finanční podporu akce.
     V letošním ročníku obhájilo absolutní vítězství družstvo mužů z SDH Komárov a stalo se tak na další rok držitelem putovního poháru města Napajedla. Napajedelské družstvo mužů obsadilo pěkné 2. místo. Celkově se letos soutěže zúčastnily čtyři družstva mužů a tři družstva žen, což je nejvíc v celé historii soutěže a svědčí o její stoupající úrovni.
 
Výsledková listina soutěže ke stažení ZDE.
 
Další fotografie možno shlédnout na stránkách www.andulla.cz: