Jdi na obsah Jdi na menu
 

Setkání bývalých napajedelských hasiček

30. 4. 2011

     V sobotu 30. dubna 2011 proběhlo v napajedelské hasičské zbrojnici setkání bývalých členek Sboru dobrovolných hasičů. Setkání exhasičky zahájily v 10 hod. přípitkem na uvítanou. Pak již nad rozsáhlou fotodokumentací vzpomínaly na své dřívější působení v řadách SDH Napajedla. Po poledni, cestou na oběd v Restauraci Baltaci, si prohlédly zrekonstruované napajedelské náměstí, včetně vodního prvku. Po návratu do zbrojnice zhotovily společnou fotografii a nad odpolední kávou pokračovalo společné vzpomínání. Na závěr setkání se dohodly, že tuto schůzku ještě letos zopakují, pravděpodobně v měsíci říjnu.

Setkání se zúčastnily:
- Vlasta Bršlíková
- Božena Pastorčáková
- Alena Škopíková
- Libuše Hejtmánková
- Ema Horková
- Miroslava Kotoučová
- Marie Ovesná
- Antonie Pešlová
První tři účastnice jsou členkami SDH Napajedla dodnes.
 

Náhledy fotografií ze složky Setkání bývalých hasiček 30. 4. 2011