Jdi na obsah Jdi na menu
 

Napajedla mají prvního Zasloužilého hasiče

9. 11. 2012
 
     V pátek 9. listopadu 2012 byla Alena Škopíková jako první napajedelská občanka oceněna titulem Zasloužilý hasič. Toto nejvyšší hasičské vyznamenání za svou dlouholetou obětavou práci pro rozvoj dobrovolné požární ochrany, zejména práci s hasičskou mládeží, převzala od starosty Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Ing. Karla Richtera společně s dalšími významnými osobnostmi dobrovolného hasičstva při slavnostním aktu v Centru hasičského hnutí na zámku v Přibyslavi.
     Alena Škopíková, která dosud působí ve funkci náměstkyně starosty a vedoucí kolektivu mladých hasičů Sboru dobrovolných hasičů v Napajedlích, referentky mládeže Okrsku Napajedla a členky odborné rady mládeže Okresního sdružení hasičů ve Zlíně, je nejenom první napajedelskou držitelkou tohoto ocenění, ale také první v celém napajedelském hasičském okrsku, zahrnujícím kromě Napajedel okolní obce: Halenkovice, Komárov, Oldřichovice, Pohořelice, Spytihněv a Žlutavu.
     Paní Aleně Škopíkové k tomuto významnému ocenění gratulujeme a do dalších let přejeme hodně úspěchů v osobním i hasičském životě.
 
 

Náhledy fotografií ze složky První napajedelský zasloužilý hasič