Jdi na obsah Jdi na menu
 

Soutěž Prasklický železný hasič 2011

25. 6. 2011

     V sobotu 25. června 2011 se členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla zúčastnili 1. ročníku soutěže Prasklický železný hasič, kterou uspořádal v Prasklicích místní sbor dobrovolných hasičů.
     Náplní soutěže bylo splnit následující disciplíny: přenos dvou kanystrů s 20 l vody, překonání dřevěné bariéry 2 m, desetkrát překlopení pneumatiky nákladního automobilu, proběhnutí přes 20 osobních pneumatik, vylezení po žebříku na věž a vytažení na laně 20 l kanystru s vodou, transport 80 kg figuríny a na závěr rozvinutí dvojitého vedení hadic s proudnicemi (2 x 2 B).
     Z celkového počtu 25 soutěžících obsadil napajedelský Roman Lauman pěkné 8. místo a Martin Říčař uspokojivé 15. místo.

     Na závěr soutěže předvedli kroměřížští dobrovolní hasiči požání útok s pěnou ze svojí cisterny Tatra 815, čehož využili zejména nejmenší diváci k dovádění v pěnové pokrývce.

Výsledková listina ke stažení ZDE.

 

Náhledy fotografií ze složky Prasklický železný hasič 2011