Výroční valná hromada Okrsku Napajedla 2013

8. 2. 2013

V pátek 8. února 2013 proběhlo v sále Obecního úřadu v Pohořelicích výroční jednání Valné hromady Okrsku Napajedla. Zástupci všech sborů dobrovolných hasičů napajedelského okrsku zde vyhodnotili a uzavřeli svou činnost v roce 2012 a vytyčili si úkoly a cíle pro rok nastávající, rok 2013. Z důvodu odstoupení stávajícího starosty okrsku z funkce proběhly doplňkové volby, ve kterých byl novým starostou okrsku jednohlasně zvolen František Potočný, starosta SDH Žlutava. Všichni přítomní popřáli nově zvolenému starostovi hodně štěstí a úspěchů v jeho práci. Jako hosté se jednání zúčastnili starosta obce Pohořelice Jaroslav Němeček a starosta Okresního sdružení hasičů ve Zlíně Ing. Josef Bernátík.