Požár rodinného domu ve Lhotě 30. 8. 2018

30. 8. 2018

Ve čtvrtek 30. srpna 2018 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k požáru rodinného domu ve Lhotě. Poplach byl vyhlášen ve 23:25 hod., jednotka vyjela v počtu 1+4 s cisternou Avia D75 (CAS 8). Po příjezdu na místo události (požár v kuchyni rodinného domu) zde již byla přítomna Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Lhota s dopravním automobilem, která provedla prvotní hašení pomocí přenosných hasících přístrojů. Jednotky Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje ze stanice Otrokovice a Zlín s dvěma cisternami Tatra Terrno (CAS 20) a automobilovým žebříkem Mercedes Benz (AZ 37), provedli prohledání domu v dýchací technice a dohašení ohnisek pomocí jednoho vysokotlakého proudu vody. Na místě byla jedna silně popálená osoba, která byla letecky transportována do nemocnice. Po ukončení veškerých hasebních prací se jednotky vrátili zpět na své základny. Na místě zůstala jednotka místních dobrovolných hasičů, která prováděla dohlídku.

Fotografie ze zásahu ZDE.

Další informace na internetových stránkách Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje ZDE.