Požár rodinného domu v Huštěnovicích 3. 7. 2018

3. 7. 2018

V úterý 3. července 2018 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k požáru rodinného domu v Huštěnovicích. Poplach byl vyhlášen ve 23:03 hod., jednotka vyjela v počtu 1+3 s cisternou Avia D75 (CAS 8). Po příjezdu na místo události (půda rodinného domu) již byli přítomny další jednotky, které prováděly likvidaci požáru. Napajedelští hasiči tvořili nejdříve zálohu na místě události, poté doplnili vodu do cisterny Tatra 815 (CAS 32) JSDHO Spytihněv. Dále 2 členové JSDHM Napajedla (1 člen za použití IDP) prolévali vodou za pomocí 1 proudu C z CAS 24 HZSZLK stanice Uherské Hradiště doutnající seno vyházené z půdy rodinného domu zasaženého požárem. Po ukončení zásahu se napajedelští hasiči na pokyn velitele zásahu vrátili zpět na základnu.

Další informace na internetových stránkách Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje: http://www.hzscr.cz/clanek/nocni-pozar-strechy-rodinneho-domu-hasilo-sest-jednotek-hasicu-aktualizace.aspx

Fotografie ze zásahu ZDE.