Požár dřeva ve dvoře rodinného domu v Halenkovicích 12. 5. 2018

12. 5. 2018

V sobotu 12. května 2018 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k požáru rodinného domu v Halenkovicích. Poplach byl vyhlášen ve 3:38 hod., jednotka vyjela v počtu 1+4 s cisternou Avia D75 (CAS 8). Po příjezdu na místo události (hromada dřeva ve dvoře rodinného domu) zde již byla přítomna Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Halenkovice s cisternami Tatra 815 (CAS 30) a Tatra 138 (CAS 32), která prováděla hašení požáru pomocí 1 vodního proudu C, a jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanice Otrokovice s cisternou Tatra Terrno (CAS 20). Napajedelští hasiči tvořili zálohu na místě události a následně byli velitelem zásahu odesláni zpět na základnu.

Fotografie ze zásahu ZDE.