Pátrání po pohřešované osobě v Kudlovicích 25. 11. 2018

25. 11. 2018

V neděli 25. listopadu 2018 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povolání k pátrání po pohřešované osobě do Kudlovic. Poplach byl vyhlášen v 18:21 hod., jednotka vyjela v počtu 1+7 s dopravním automobilem Fiat Ducato. Po příjezdu na místo zásahu (Kudlovická dolina) se napajedelští hasiči na pokyn velitele zásahu spolu s ostatními jednotkami zapojili do pátrání po pohřešované dívce. Pátrání v těžkém terénu probíhalo až do cca 21:00 hod., kdy byla pohřešovaná osoba nalezena a hasiči se postupně vrátili zpět na své základny. Celkem se pátrání zúčastnilo 75 hasičů: profesionální hasiči z Uherského Hradiště a dobrovolní hasiči z Babic, Halenkovic, Jalubí, Kudlovic, Napajedel, Spytihněvi, Starého Města u Uherského Hradiště, Sušic, Traplic a Žlutavy.

Fotografie ze zásahu ZDE.

Další informace na internetových stránkách Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje ZDE.