Požár stohu slámy v Huštěnovicích 23. 7. 2017

V neděli 23. července 2017 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k požáru stohu slámy do Huštěnovic. Poplach byl vyhlášen v 10:54 hod., jednotka vyjela v počtu 1+3 s cisternou Avia D75 (CAS 8). Při příjezdu na místo zásahu již byli přítomny jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanice Uherské Hradiště s cisternou Tatra Ternno (CAS 20), Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Babice s cisternou MAN (CAS 24), Jednotka sboru dobrovolných hasičů města Staré Město u Uherského Hradiště s cisternou Tatra 148 (CAS 32) a Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Traplice s cisternou LIAZ (CAS 24). Následně se dostavila také Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Spytihněv s cisternou Tatra 815 (CAS 32) a dopravním automobilem Ford Transit. Napajedelští hasiči tvořili zálohu na místě události, následně pak doplnili vodou cisternu JSDHO Traplice a na pokyn velitele zásahu se vrátili zpět na základnu.

Podrobnosti na internetových stránkách Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje: http://www.hzscr.cz/clanek/pozar-stohu-slamy-v-hustenovicich-zamestnal-sest-jednotek-hasicu.aspx