Požár odpadu v průmyslové zóně v Napajedlích 1. 7. 2017

1. 7. 2017

V sobotu 1. července 2017 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k požáru odpadu v průmyslové zóně v Napajedlích. Poplach byl vyhlášen ve 20:42 hod., jednotka vyjela v počtu 1+3 s cisternou Avia D75 (CAS 8). Při příjezdu na místo zásahu, současně s Jednotkou sboru dobrovolných hasičů obce Babice, již byla přítomna jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanice Otrokovice s cisternami Tatra Terrno (CAS 20) a Tatra 815-7 (CAS 30), která zjistila že se jedná o požár odpadu u bezdomovců a provedla uhašení požáru pomocí vysokotlakého proudu. Napajedelští hasiči pomocí ženijního nářadí rozhrabávaly zbytky konstrukci a vyhledávaly skrytá ohniska požáru. Po ukončení hasebních prací se jednotky vrátily zpět na své základny.

Další informace na internetových stránkách Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje: http://www.hzscr.cz/clanek/nekolikaty-pozar-objektu-urceneho-k-demolici.aspx