Požár na kraji lesa na Makové v Napajedlích 9.11.2017

9. 11. 2017

Ve čtvrtek 9. listopadu 2017 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k požáru na  kraji lesa na Makové v Napajedlích. Poplach byl vyhlášen v 19:45 hod., jednotka vyjela v počtu 1+1 s cisternou Avia  D75 (CAS 8). Po příjezdu na místo zásahu (ulice u Lázní) zde již byla přítomna jednotka Hasičského záchranného  sboru Zlínského kraje z požární stanice Otrokovice s cisternou Tatra 815 Ternno (CAS 20). Jednalo se o požár hromady  lesního odpadu. Napajedelští hasiči místo rozhrabali a prolili jedním proudem D o délce 95m. V průběhu hašení se otrokovičtí hasiči vrátili zpět na svou základnu a na místo se dostavil dopravní automobil JSDHM Napajedla Fiat  Ducato s posádkou v počtu 1+1. Po ukončení zásahu se i napajedelská jednotka vrátila na svou základnu.