Odstranění stromu trčícího nad silnicí z Oldřichovic do Karlovic 10. 12. 2017

10. 12. 2017

V neděli 10. prosince 2017 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k odstranění stromu trčícího nad silnicí z Oldřichovic do Karlovic. Poplach byl vyhlášen v 19:02 hod., jednotka vyjela v počtu 1+2 s cisternou Avia D75 (CAS 8). Po příjezdu na místo zásahu (silnice 4976 z Oldřichovic směrem na Karlovice, katastr města Zlín, místní část Malenovice) jednotka zjistila, že se jedná o ulomený kmen stromu trčící nad silnicí a hrozící pádem. Napajedelští hasiči provedli odřezání kmene pomocí řetězové motorové pily Husqvarna a jeho odstranění mimo komunikaci. Po ohlášení likvidace na Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje ve Zlíně se jednotka vrátila zpět na základnu.