Odstranění stromu spadlého na silnici I/55 mezi Napajedly a Spytihněví 28. 6.2017

Ve středu 28. června 2017 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k odstranění stromu spadlého na silnici I/55 mezi Napajedly a Spytihněví. Poplach byl vyhlášen ve 13:14 hod., jednotka vyjela v počtu 1+1 s cisternou Avia D75 (CAS 8). Při příjezdu na místo zásahu jednotka zjistila, že se jedná o spadlý strom přes jeden jízdní pruh. Na místě byla přítomna Městská policie Napajedla, která řídila dopravu po celou dobu zásahu. Dále se na místo dostavila hlídka Policie ČR. Napajedelští hasiči rozřezali strom pomocí řetězové motorové pily Husqvarna na menší díly a provedli jeho odstranění mimo komunikaci. Po dočištění komunikace a ohlášení likvidace na Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje ve Zlíně se jednotka vrátila zpět na základnu.