Požár rodinného domu v Pohořelicích

V pátek 29. července 2016 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k požáru rodinného domu v Pohořelicích. Poplach byl vyhlášen ve 21:34 hod., jednotka vyjela v počtu 1+2 s cisternou Avia D75 (CAS 8) a dopravním automobilem Fiat Ducato. Při příjezdu na místo zásahu (Kvítkovská ulice v Pohořelicích) již bylo přítomna jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanice Otrokovice s cisternou Tatra Terrno (CAS 20), která provedla uhašení drobného požáru vysokotlakým proudem, a dále Jednotka sboru dobrovolných hasičů Otrokovice s cisternami Tatra 815 (CAS 32) a Avia 75 (CAS 8). Poté se dostavila jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanice Zlín s cisternou MAN (CAS 20). Napajedelští hasiči tvořili na pokyn velitele zásahu zálohu na místě události a následně byli odesláni zpět na základnu.

Další informace na internetových stránkách Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje:  http://www.hzscr.cz/clanek/zabezpecovaci-zarizeni-zabranilo-rozsahlemu-pozaru-domu.aspx