Požár odpadu na poli vedle rodinného domu na Zámoraví v Napajedlích

9. 9. 2016

V pátek 9. září 2016 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k požáru odpadu u rodinného domu na Zámoraví v Napajedlích.. Poplach byl vyhlášen ve 23:05 hod., jednotka vyjela v počtu 1+2 s cisternou Avia D75 (CAS 8). Při příjezdu na místo zásahu již bylo přítomna jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanice Otrokovice s cisternou Tatra Terrno (CAS 20), která provedla uhašení drobného požáru odpadu na poli vedle rodinného domu vysokotlakým proudem, a dále Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Babice s cisternou MAN (CAS 24). Napajedelští hasiči tvořili na pokyn velitele zásahu spolu s hasiči z Babic zásahu zálohu na místě události a následně byli odesláni zpět na základnu.

Další informace na internetových stránkách Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje: http://www.hzscr.cz/clanek/pozar-domku-se-nepotvrdil-horela-hromada-odpadku.aspx