Požár strniště v Oldřichovicích

15. 8. 2015

V sobotu 15. srpna 2015 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k požáru strniště v Oldřichovicích. Poplach byl vyhlášen v 19:12 hod. Jednotka vyjela v počtu 1 + 2 s cisternou Avia D 75 (CAS 8). Při příjezdu na místo zásahu již byla přítomna Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Oldřichovice s cisternou Škoda 706 RTHP (CAS 25), která prováděla hašení požáru, a jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanice Otrokovice s cisternou Tatra 815 Ternno. Členové JSDHM Napajedla tvořili zálohu na místě události a následně provedli doplnění vody do oldřichovické cisterny. Po likvidaci požáru se napajedelští hasiči na pokyn velitele zásahu vrátili zpět na základnu. Cestou doplnili vodu do cisterny z řeky Moravy.