Požár garáže v Otrokovicích - Kvítkovicích

17. 7. 2015

V pátek 17. července 2015 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k požáru garáže v Otrokovicích - Kvítkovicích. Poplach byl vyhlášen ve 22:19 hod. Jednotka vyjela v počtu 1 + 3 s cisternou Avia D 75 (CAS 8). Při příjezdu na místo zásahu již byla přítomna jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanice Otrokovice s cisternami Tatra 815 Terrno (CAS 20) a Tatra 815 (CAS 32), která prováděla hašení garáže a dále Jednotka sboru dobrovolných hasičů Kvítkovice s cisternou Liaz 101 (CAS K25) a dopravním automobilem Renault Master a Jednotka sboru dobrovolných hasičů Otrokovice s cisternou Tatra 815 (CAS 32). Členové JSDHM Napajedla tvořili na pokyn velitele zásahu zálohu na místě události a následně byli odesláni zpět na základnu.

Další informace na internetových stránkách Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje: http://www.hzscr.cz/clanek/v-kvitkovicich-znicil-ohen-garaz-i-s-vybavenim.aspx