Požár rodinného domu v Otrokovicích 6.9.2014

6. 9. 2014

V sobotu 6. září 2014 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k požáru rodinného domu v Otrokovicích. Poplach byl vyhlášen v 17:20 hod. Jednotka vyjela v počtu 1 + 3  s cisternou Avia D 75 (CAS 8). Při příjezdu na místo zásahu již byla přítomna jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanice Otrokovice s cisternou Tatra 815 Ternno (CAS 20) a cisternou Tatra 815 (CAS 32), která provedla uhašení požáru ruiny neobydleného domu. Členové JSDHM Napajedla pomohli s rozebíráním konstrukcí v půdním prostoru budovy, z důvodu silného zakouření za použití vzduchových dýchacích přístrojů. Na místo události se dostavila také Jednotka sboru dobrovolných hasičů Otrokovice s cisternou Tatra 815 (CAS 32) a Jednotka sboru dobrovolných hasičů Kvítkovice s cisternou LIAZ (CAS K25) a dopravním automobilem Renault Master. Po ukončení hasebních prací byla napajedelská jednotka odeslána zpět na základnu.

Další informace na internetových stránkách Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje: http://archiv.hzszlk.eu/clanek/3597/plameny-skodu-nezpusobily-mohly-ale-ohrozit-okoli/