Požár rodinného domu v Halenkovicích 23.10.2014

23. 10. 2014

Ve čtvrtek 23. října 2014 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k požáru rodinného domu v Halenkovicích. Poplach byl vyhlášen v 18:20 hod., jednotka vyjela v počtu 1 + 3  s cisternou Avia D 75 (CAS 8) a dopravním automobilem Fiat Ducato. Při příjezdu na místo zásahu (sklep rodinného domu) již byla přítomna Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Halenkovice s cisternou Tatra 138 (CAS 32) a technickým automobilem Opel Movano, která provedla uhašení požáru, a dále jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanice v Otrokovicích s cisternou Tatra 815 Terrno (CAS 20) a Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Babice s cisternou MAN (CAS 24). Napajedelští hasiči tvořili zálohu na místě události a následně byli spolu s JSDHO Babice odesláni velitelem zásahu zpět na základnu.