Požár osobního automobilu na poli v Halenkovicích 28.8.2014

28. 8. 2014

Ve čtvrtek 28. srpna 2014 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k požáru osobního automobilu pod obcí Halenkovice. Poplach byl vyhlášen ve 12:01 hod. Jednotka vyjela v počtu 1 + 1  s cisternou Avia D 75 (CAS 8). Při příjezdu na místo zásahu již byla přítomna jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanice Otrokovice s cisternou Tatra 815 Ternno (CAS 20) a cisternou Tatra 815 (CAS 32). Členové JSDHM Napajedla pomohli s rozvinutím útočného vedení 5 hadicemi „C“ a poté obsluhovali proud C z otrokovické cisterny. Na místo události se dostavila také jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Babice s cisternou MAN (CAS 24). Po ukončení zásahu byla napajedelská jednotka odeslána zpět na základnu.

Další informace na internetových stránkách Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje: http://archiv.hzszlk.eu/clanek/3580/cisternu-hasicu-uveznilo-rozbahnene-pole/