Požár v Barumu v Otrokovicích

10. 2. 2013

V neděli 10. února 2013 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k požáru skladu kaučuku v Barumu v Otrokovicích. Poplach byl vyhlášen v 9:20 hod., jednotka vyjela v počtu 1 + 5  s cisternou Avia D 75 (CAS 8) a dopravním automobilem Fiat Ducato. Při příjezdu na místo zásahu již byly přítomny jednotky Hasičského záchranného sboru podniku Barum Continental a Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanic Otrokovice a Zlín, a dále jednotky sboru dobrovolných hasičů obcí Kvasice, Kvítkovice a Otrokovice. Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Tlumačov se na místo dostavila společně s napajedelskými hasiči. Členové JSDHM Napajedla tvořili na pokyn velitele zásahu zálohu na místě události a po ukončení zásahu se vrátili na základnu.

Náhledy fotografií ze složky Požár v Barumu v Otrokovicích 10.2.2013