Požár rodinného domu v Napajedlích

16. 2. 2013

V sobotu 16. února 2013 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k požáru rodinného domu v Napajedlích. Poplach byl vyhlášen v 10:07 hod., jednotka vyjela v počtu 1 + 6  s cisternou Avia D 75 (CAS 8) a dopravním automobilem Fiat Ducato. Při příjezdu na místo zásahu (dvůr rodinného domu v ulici Pod Kalvárií) zde již byly přítomny jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanice Otrokovice a jednotky sboru dobrovolných hasičů obcí Otrokovice a Babice. Členové JSDHM Napajedla tvořili na pokyn velitele zásahu zálohu na místě události. Po ukončení zásahu vyčkali na službu konajícího příslušníka ZPP, který přejížděl do Napajedel od jiného zásahu. Následně předali požářiště majiteli a vrátili se na základnu.