Požár pračky v Otrokovicích

26. 3. 2013

V pondělí 25. března 2013 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k požáru pračky v Otrokovicích. Poplach byl vyhlášen ve 12:34 hod., jednotka vyjela v počtu 1 + 3  s cisternou Avia D 75 (CAS 8). Při příjezdu na místo zásahu (DPS na Trávníkách) již byla přítomna jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanice v Otrokovicích s cisternou Renault Midlum (CAS 24) a automobilovým žebříkem Mercedes Atego (AZ 30), která zjistila pouze drobné zahoření pračky bez potřeby hašení ze zásahových vozidel. Členové JSDHM Napajedla tvořili spolu s Jednotkou sboru dobrovolných hasičů Kvítkovice, která se následně dostavila k zásahu s cisternou Liaz (CAS K25), zálohu na místě události a poté byly obě jednotky odeslány velitelem zásahu zpět na své základny.