Požár kotelny na Prusinkách

2. 1. 2013

Ve středu 2. ledna 2013 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k požáru kotelny na Prusinkách. Poplach byl vyhlášen v 11:58 hod., jednotka vyjela v počtu 1 + 4  s cisternou Avia D 75 (CAS 8). Při příjezdu na místo zásahu již byla přítomna jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanice v Otrokovicích s cisternou Renault Midlum (CAS 24), která provedla rozebrání střešní konstrukce a lokalizaci požáru, a Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Babice s cisternou MAN (CAS 24). Na místo se dostavila také Jednotka sboru dobrovolných hasičů města Otrokovice s cisternou Tatra 815 (CAS 32). Členové JSDHM Napajedla tvořili zálohu na místě události a po odjezdu ostatních jednotek dokončili likvidaci požáru - likvidace byla ohlášena ve 13:45 hod. Po ukončení zásahu  bylo požářiště předáno majitelům objektu a také napajedelští hasiči se vrátili na základnu.

Další informace na stránkách Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje:

Náhledy fotografií ze složky Požár kotelny na Prusinkách 2. 1. 2013