Požár benzinu v areálu Toma v Otrokovicích

14. 8. 2013
     Ve středu 14. srpna 2013 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k požáru benzinu v areálu Toma a.s. v Otrokovicích. Poplach byl vyhlášen v 7:20 hod., jednotka vyjela v počtu 1 + 3 s cisternou Avia D75 (CAS 8). Při příjezdu na místo zásahu (budova 44C) již byla přítomna jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanice Otrokovice s cisternami Renault Midlum (CAS 24) a Tatra 815 (CAS 32) a jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanice Zlín s cisternou, které provedli uhašení požáru, a dále Jednotka sboru dobrovolných hasičů Otrokovice s cisternou Tatra 815 (CAS 32) a Jednotka sboru dobrovolných hasičů Kvítkovice s cisternou LIAZ 101 (CAS K25). Napajedelští hasiči tvořili zálohu na místě události a následně byli odesláni zpět na základnu.

Další informace na stránkách Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje: