Požár trávy ve Žlutavě

26. 5. 2012

V sobotu 26. května 2012 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k požáru trávy ve Žlutavě, Žlabech. Poplach byl vyhlášen v 10:06 hod., jednotka vyjela v počtu 1 + 5  s cisternou Avia 31 (CAS 8) a osobním automobilem Škoda Felicia. Při příjezdu na místo události již byla přítomna jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanice v Otrokovicích s cisternou Renault Midlum (CAS 24), která zjistila drobný požár trávy zlikvidovaný zásahem přítomných občanů a provedla kontrolu požářiště. Na místo se osobním automobilem dostavili také členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů obce Žlutava. Po zadokumentování události se všichni hasiči vrátili na základny.