Požár rodinného domu ve Lhotě

10. 2. 2012

V pátek 10. února 2012 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k požáru rodinného domu ve Lhotě. Poplach byl vyhlášen v 19:43 hod., jednotka vyjela v počtu 1 + 3  s cisternou Avia 31 (CAS 8) a osobním automobilem Škoda Felicia. Při příjezdu na místo zásahu (místní část Paseky ve Lhotě u Malenovic) již byly přítomny Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Lhota s cisternou Tatra 148 (CAS 32), jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanice v Otrokovicích s cisternou Renault Midlum (CAS 24) a Jednotka sboru dobrovolných hasičů města Zlín-Prštné s cisternou Tatra Terrno (CAS 20). Vzhledem  k tomu, že si požár verandy majitel domu uhasil z větší části sám, odeslal velitel zásahu JSDHM Zlín-Prštné a JSDHM Napajedla, které tvořili zálohu na místě události, zpět na základny.