Požár pole u staré cesty do Spytihněvi

5. 8. 2012

V neděli 5. srpna 2012 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k požáru pole u staré cesty do Spytihněvi. Poplach byl vyhlášen v 13:08 hod., jednotka vyjela v počtu 1+3 s osobním automobilem Škoda Felicia (cisterna Avia 31 je v současné době v servisu, což je řádně nahlášeno na Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje). Po příjezdu na místo zásahu již byli přítomny Jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanice v Otrokovicích s cisternami Renault Midlum (CAS 24) a Tatra 815 (CAS 32), Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Spytihněv s cisternou Škoda 706 (CAS 25) a dopravním automobilem Avia 21 a Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Babice s cisternou MAN (CAS 24), které prováděly hašení strniště. Na místo se dostavila také Jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanice ve Zlíně s cisternou Tatra 815-7 (CAS 30). Napajedelští hasiči tvořili zálohu na místě události a po zadokumentování výjezdu se vrátili na základnu.

Další informace na stránkách Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje: