Požár klestí v Napajedlích

26. 5. 2012

V sobotu 26. května 2012 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k požáru klestí v Napajedlích, v údolí navazující na rokli Boříček mezi Napajedly a Pohořelicemi. Poplach byl vyhlášen v 15:19 hod., jednotka vyjela v počtu 1 + 3  s cisternou Avia 31 (CAS 8). Při příjezdu na místo události již byla přítomna jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanice v Otrokovicích s cisternou Renault Midlum (CAS 24) a jednotka Hasičského záchranného sboru podniku Fatra a.s. s cisternou Tatra 815 (CAS 32), které provedly uhašení požáru. Na místo se dostavila také Jednotka sboru dobrovolných hasičů Kvítkovice s cisternou Liaz (CAS 25). Po kontrole požářiště a zadokumentování události se všichni hasiči vrátili na základny.