Domnělý požár rodinného domu v Pěnném

30. 4. 2012

V pondělí 30. dubna 2012 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k domnělému požáru rodinného domu v Napajedlích, Pěnném. Poplach byl vyhlášen ve 21:38 hod., jednotka vyjela v počtu 1 + 4  s cisternou Avia 31 (CAS 8) a osobním automobilem Škoda Felicia. Při příjezdu na místo zásahu již byla přítomna jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanice v Otrokovicích s cisternami Renault Midlum (CAS 24) a Tatra 815 (CAS 32), která zjistila, že se jedná o planý poplach - ohlášené pálení klestí. Na místo se dále dostavili Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Babice s cisternou MAN (CAS 24) a Jednotka sboru dobrovolných hasičů města Otrokovice s cisternami Tatra 815 (CAS 32) a Avia 75 (CAS 8). Po zadokumentování události byly všechny jednotky odeslány zpět na základny.