Domnělý požár rodinného domu v Bartošově ulici

23. 5. 2012

Ve středu 23. května 2012 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k domnělému požáru rodinného domu v Napajedlích, Bartošově ulici. Poplach byl vyhlášen ve 22:09 hod., jednotka vyjela v počtu 1 + 5  s cisternou Avia 31 (CAS 8) a osobním automobilem Škoda Felicia. Při příjezdu na místo zásahu již byla přítomna jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanice v Otrokovicích s cisternami Renault Midlum (CAS 24) a Tatra 815 (CAS 32), která zjistila, že se jedná o planý poplach - pálení odpadu v kotli ve dvoře. Při pálení vznikal hustý dým a šlehaly vysoko plameny, což se jevilo ohlašujícímu občanovi jako požár domu. Po zadokumentování události se jednotky vrátily na základny.