Požár strniště v Halenkovicích

26. 8. 2011

V pátek 26. srpna 2011 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k požáru strniště v Halenkovicích. Poplach byl vyhlášen ve 14:12 hod., jednotka vyjela v počtu 1 + 3  s cisternou Avia 31 (CAS 8) a osobním automobilem Škoda Felicia. Při příjezdu na místo zásahu (vedle bývalého areálu JZD Lipové v Halenkovicích na Dolině) již byla přítomna Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Halenkovice s cisternou Tatra 138 (CAS 32) a technickým automobilem Opel Movano, která provedla uhašení požáru strniště o ploše cca 100 x 10 m. Dále byla přítomna jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanice v Otrokovicích s cisternami Renault Midlum (CAS 24) a Tatra 815 (CAS 32) a Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Babice s cisternou MAN (CAS 24). JSDHM Napajedla byla z důvodu likvidace požáru odeslána velitelem zásahu zpět na základnu.

Náhledy fotografií ze složky Požár strniště v Halenkovicích 26. 8. 2011