Požár kůlny na Lánech

6. 10. 2011

Ve čtvrtek 6. října 2011 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k požáru kůlny na Lánech. Poplach byl vyhlášen ve 21:45 hod., jednotka vyjela v počtu 1 + 5  s cisternou Avia 31 (CAS 8) a osobním automobilem Škoda Felicia. Při příjezdu na místo zásahu (kůlna na zahradě u rodinného domu) již byla přítomna jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanice v Otrokovicích s cisternami Renault Midlum (CAS 24) a Tatra 815 (CAS 32), která zahájila hašení požáru pomocí 2 proudů C. JSDHM Napajedla tvořila zálohu na místě události a pomáhala s obsluhou útočného proudu svým profesionálním kolegům. Na místo se dostavila také Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Babice s cisternou MAN (CAS 24), která také zůstala v záloze a následně byla odeslána zpět na základnu. Po uhašení požáru a odjezdu otrokovických hasičů prováděla JSDHM Napajedla až do ranních hodin dohlídku na požářišti. Po závěrečné kontrole se jednotka vrátila na základnu.

Další informace na stránkách Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje:

Náhledy fotografií ze složky Požár kůlny na Lánech 6. 10. 2011