Požár chaty na Německém

Ve čtvrtek 24. 2. 2011 zasahovali členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla při požáru izolace komínu rekreační chaty u slepého ramene řeky Moravy Německé. Poplach byl vyhlášen ve 02:01 hod., jednotka vyjela v počtu 1 + 3  s cisternou Avia 31 (CAS 8) a osobním automobilem Škoda Felicia. Při příjezdu na místo zásahu již byla přítomna jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanice v Otrokovicích s cisternami Renault Midlum (CAS 24) a Tatra 815 (CAS 32), která provedla uhašení požáru nacházejícího se již v katastrálním území obce Spytihněv. JSDHM Napajedla pomohla s evakuací ohrožených předmětů a tvořila zálohu na místě události a na stanici. Po příjezdu služby zjišťování příčin požáru  (ZPP) byla jednotka odeslána velitelem zásahu na základnu. Na místo se dostavila také Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Babice s cisternou MAN (CAS 24), bez GPS.

Další informace na stránkách Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje: