Požár auta na Palackého ulici

V pondělí  21. března 2011 zasahovali členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla při požáru osobního automobilu na Palackého ulici v Napajedlích. Poplach byl vyhlášen v 15:45 hod., jednotka vyjela v počtu 1 + 2  s cisternou Avia 31 (CAS 8). Při příjezdu na místo zásahu (parkoviště před prodejnou Papírnictví) již byla přítomna jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanice v Otrokovicích s cisternou Renault Midlum (CAS 24), která provedla uhašení doutnajícího motorového prostoru automobilu Renault Clio. JSDHM Napajedla tvořila zálohu na místě události a poté na pokyn velitele zásahu vyčkala příjezdu služby zjišťování příčin požáru  (ZPP). Jednotka HZS ZLK z Otrokovic mezitím odjela k dalšímu zásahu. Po vyšetření události (příčinou požáru byl zkrat autobaterie) se JSDHM Napajedla vrátila na základnu.

Náhledy fotografií ze složky Požár auta na Palackého ulici 21.3.2011