Další požár trávy kolem železniční trati

V sobotu 23. dubna 2011 byli členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla povoláni k dalšímu požáru trávy u železniční trati Otrokovice - Napajedla na Zámoraví. Poplach byl vyhlášen ve 13:28 hod., jednotka vyjela v počtu 1 + 2  s cisternou Avia 31 (CAS 8). Při příjezdu na místo zásahu, kde již byla přítomna jednotka Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje z požární stanice v Otrokovicích s cisternou Renault Midlum (CAS 24), zjištěno, že požár trávy na levém náspu železniční trati Otrokovice - Napajedla za areálem a.s. Fatra již uhasili přítomní občané. Po zadokumentování události byla proto jednotka odeslána velitelem zásahu na základnu. Cestou zpět provedla kontrolu dalších úseků náspu železniční trati.