Velké okrskové uzlování 2012

3. 3. 2012

Členové kolektivu mladých hasičů SDH Napajedla se v sobotu 3. března 2012 zúčastnili Velkého okrskového uzlování. Tuto soutěž pro mladé hasiče napajedelského okrsku a SDH Kvítkovice, který s napajedelským okrskem již několik let na úseku mládeže spolupracuje, uspořádal letos SDH Napajedla za finanční podpory města Napajedla ve sportovním areálu TJ Napajedla u 2. ZŠ. Soutěže se zúčastnili mladí hasiči z Halenkovic, Kvítkovic, Napajedel, Oldřichovic a Žlutavy.
     Napajedelští jednotlivci obsadili v kategorii mini 2., 4. a 7. místo, v kategorii mladší 8., 10. a 13. místo, v kategorii starší 1., 2., 4., 6., 8., 11., 12., 13., 17. a 18. místo a v kategorii dorostenci 2. místo. V soutěži družstev v kategorii mladší obsadili napajedelští 4. místo a v hlavní kategorii, kategorii starší 1. místo a stali se tak na další rok držiteli putovního poháru Velkého okrskového uzlování.
     Jako každá uzlovací soutěž byla i tato přípravou na okresní finále Velké uzlovací soutěže, které se uskuteční 1. dubna 2012 v Březůvkách.

Výsledková listina soutěže jednotlivců - ZDE.

Výsledková listina soutěže družstev - ZDE.

Náhledy fotografií ze složky Velké okrskové uzlování 2012