Sportovní soutěž dorostu O Kvínapův pohár 2012

14. 4. 2012

V sobotu 14. dubna 2012 se členové kolektivu mladých hasičů SDH Napajedla zúčastnili 7. ročníku sportovní soutěže dorostu O Kvínapův putovní pohár v Kvítkovicích. Soutěže se zúčastnilo 11 dorosteneckých hlídek ze 7 sborů dobrovolných hasičů: Březůvky, Kvítkovice, Lukoveček, Malenovice, Napajedla, Provodov a Újezd. Závodníci proběhli podle fáborků trať dlouhou 3 km a na 6 stanovištích plnili úkoly: střelbu ze vzduchovky, základy první pomoci, určování PHP a věcných prostředků PO, překonání vodorovného lana, přeskok přes vodní příkop, optickou signalizaci a přesun podle azimutu. Soutěž probíhala ve 3 kategoriích: dorostenky, dorostenci a smíšené hlídky.
     Napajedelská hlídka obsadila 4. místo v kategorii dorostenci. Absolutním vítězem a na 1 rok držitekem putovního poháru se letos stala hlídka dorostenců z Provodova.

Výsledková listina ke stažení - ZDE.

Náhledy fotografií ze složky Soutěž O Kvínapův pohár 2012