Soutěž O putovní pohár města Napajedla 2019

16. 6. 2019

V neděli 16. června 2019 uspořádali členové Sboru dobrovolných hasičů Napajedla další ročník soutěže O putovní pohár města Napajedla. Dopoledne proběhl 5. ročník soutěže mladých hasičů, kterého se zúčastnilo rekordních 16 družstev mladších a starších žáků, odpoledne pak následoval 12. ročník soutěže dospělých hasičů za účasti 7 družstev mužů a žen. Tato již tradiční soutěž proběhla v centru města, v ulici Na Kapli, kam se přestěhovala z cvičiště u Moravy naproti a.s. Fatra.
     V dopolední soutěži mladých hasičů se absolutním vítězem a na 1 rok držitelem putovního poháru města Napajedla pro mladé hasiče stalo družstvo starších žáků SDH Malenovice. V odpolední soutěži dospělých získalo jako absolutní vítěz na 1 rok putovní pohár města Napajedla družstvo mužů „Napamal“, složené z napajedelských a malenovických dorostenců.

Výsledková listina 5. ročníku soutěže mladých hasičů O putovní pohár města Napajedla ke stažení ZDE.

Výsledková listina 12. ročníku soutěže požárních družstev O putovní pohár města Naopajedla ke stažení ZDE.