Soutěž O putovní pohár města Napajedla 17. 6. 2018

V neděli 17. června 2018 uspořádali členové Sboru dobrovolných hasičů Napajedla další ročník soutěže O putovní pohár města Napajedla. Dopoledne proběhl 4. ročník soutěže mladých hasičů, které se zúčastnilo celkem 12 družstev mladších a starších žáků, odpoledne pak následoval 11. ročník soutěže dospělých hasičů za účasti 7 družstev mužů a žen. Tato již tradiční soutěž letos, stejně jako loni, proběhla v centru města, v ulici Na Kapli, kam se přestěhovala z cvičiště u Moravy naproti a.s. Fatra.
     V dopolední soutěži mladých hasičů se absolutním vítězem a na 1 rok držitelem putovního poháru mladých hasičů stalo družstvo starších žáků SDH Kvítkovice. V odpolední soutěži dospělých jako absolutní vítěz získalo na 1 rok putovní pohár města Napajedla družstvo mužů SDH Oldřichovice.

Fotografie ze soutěže ZDE.