Výroční valná hromada SDH Napajedla za rok 2012

7. 1. 2013

V pondělí 7. ledna 2013 proběhlo v budově DLC Napajedla výroční jednání Valné hromady Sboru dobrovolných hasičů v Napajedlích. Členové sboru zde zhodnotili a uzavřeli svoji činnost v roce 2012 a vytyčili si úkoly a cíle pro rok nastávající, rok 2013. V jednotlivých bodech jednání hasiči schválili Zprávu o činnosti, Zprávu o hospodaření a Zprávu kontrolní a revizní rady za rok 2012. Dále pak Hlavní zaměření, Plán činnosti a Rozpočet na rok 2013. Jednání se zúčastnili také starostka města Napajedla Ing. Irena Brabcová a náměstek starosty OSH Zlín Vlastimil Nevařil , kteří společně s představiteli SDH předali ocenění aktivním a zasloužilým členům. Závěrem si všichni přítomní popřáli vše nejlepší do nového roku.

Náhledy fotografií ze složky Výroční valná hromada SDH Napajedla 2013