Výroční valná hromada SDH Napajedla 2012

9. 1. 2012

V pondělí 9. ledna 2012 proběhlo v budově DLC Napajedla výroční jednání Valné hromady Sboru dobrovolných hasičů v Napajedlích. Členové sboru zde zhodnotili a uzavřeli svoji činnost v roce 2011 a vytyčili si úkoly a cíle pro rok nastávající, rok 130. výročí dobrovolné požární ochrany v Napajedlích. V jednotlivých bodech jednání hasiči schválili Zprávu o činnosti, Zprávu o hospodaření a Zprávu kontrolní a revizní rady za rok 2011. Dále pak Hlavní zaměření, Plán činnosti a Rozpočet na rok 2012. Jednání se zúčastnila také starostka města Napajedla Ing. Irena Brabcová, která společně s představiteli SDH předala ocenění aktivním a zasloužilým členům. Poté hasičům s lahví sektu popřála vše nejlepší do nového roku.

Náhledy fotografií ze složky Výroční valná hromada SDH Napajedla 2012