Omluva řediteli

26. 6. 2011

Omlouváme se řediteli závodu, nebo jak si říká, že jsme nepodlehli jeho nátlaku jako zástupci různých obchodních společností a jedné sportovní soukromé městem podporované akce, ale hájili jsme základní náplň činnosti hasičů, a to být trvale připraveni pomoci všem občanům našeho města, a dle zákona i občanům okolních obcí.

Vždyť každému jen trochu soudnému člověku je jasné, že bránit ve výjezdu hasičům (nebo jiné složce Integrovaného záchranného systému České republiky) je nejenom na hlavu postavené, ale i trestné.

Pokud jde totiž o bezpečnost občanů, musejí jít kšefty i kamárádčofty stranou! Občané, nemusíte mít obavy! Hasiči tady nejsou pro ředitele. Hasiči tady jsou, vždy byli a vždy budou pro Vás!

Vaši napajedelští hasiči

P.S. Tento článek byl odeslán do červencových Napajedelských novin. Věříme, že v rámci serióznosti a objektivity našich novin bude uveřejněn.