Odborná příprava Nositelů dýchací techniky - zakončení

25. 3. 2011

5 členů Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Napajedla absolvovalo v pátek 25. března 2011 závěrečný blok kurzu NDT-16 a získalo odbornost Nositel dýchací techniky, která je opravňuje k používání vzduchových dýchacích přístrojů při zásazích v nedýchatelném prostředí.
     Blok sestávající se převážně z ověření znalostí a praktických dovedností byl zahájen písemným testem, po kterém následovala obsáhlá ústní zkouška a poté třetí praktický výcvik s dýchaci technikou, tentokrát se záchranou osoby v prostředí s nulovou viditelností.
     Po skončení kurzu proběhlo krátké zhodnocení výsledků v hasičské zbrojnici.

Všem členům, kteří odbornost Nositel dýchací techniky po náročném kurzu získali, srdečně blahopřejeme!

Náhledy fotografií ze složky Odborná příprava NDT 25. 3. 2011